Filmowanie lustrzankami Łódź

 
 
 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

Filmowanie lustrzankami Łódź

Nowoczesna technologia filmowania profesjonalnym sprzętem fotograficznym — filmowanie lustrzankami — otwiera przed nami nowy horyzonty do realizowania możliwości twórczych, oddając siłę wyrazu na poziomie niespotykanym w produkcjach zrealizowanych przy użyciu standardowych kamer wideo. Wideofilmowanie ślubów przy wykorzystaniu wysokiej klasy aparatów DSLR pozwala na oddanie ekspresyjnej głębi oraz oferuje ogromne możliwości dostosowanie plastyczności obrazu, dzięki którym nagranie z Twojej Uroczystości nabierze niepowtarzalnego, wyjątkowego charakteru.

Lustrzanki posiadają bardzo dobre cechy rejestracji obrazu, zbliżające je do profesjonalnych kamer filmowych: są wyposażone w dużą i niezwykle czułą matrycę, która odpowiada za jakość obrazu (np. mogą nagrywać w dużo ciemniejszych pomieszczeniach, aniżeli standardowe kamery), oraz oferują możliwość dowolnej zmiany obiektywów — dzięki czemu możemy w różny sposób wpływać na obraz (dokładnie tak samo jak w fotografii!).

Jakość obrazu

Cecha szczególną filmów wykonanych technice filmowanie lustrzankami jest to, że obraz generowany przez lustrzankę posiada niesamowitą głębię, kontrast i naturalność. Ponieważ filmowanie lustrzanką w bardzo dużym stopniu przypomina wideofilmowanie profesjonalną kamerą filmową (czyli taką wykorzystywaną do realizacji produkcji kinowych), istnieje pogląd, że lustrzanki są w pewnym sensie przyszłością kinematografii.

O naszej usłudze

Usługą filmowania uroczystości ślubnych zajmujemy się od wielu lat, i mamy wypracowany własny, unikalny styl, charakteryzujący się najwyższą jakością oraz doskonałym standardem realizacji. Korzystając z naszych usług, Państwo Młodzi mają niepowtarzalną szansę na zachowanie wyjątkowego wspomnienia swojego Święta w postaci doskonałej, jednej w swoim rodzaju multimedialnej pamiątki.

Praca przy realizacji filmów z uroczystości ślubnych to nasza pasja. Posiadamy wiele lat doświadczenia, profesjonalny sprzęt najwyższej klasy — oraz możemy pochwalić się dużą ilością zadowolonych klientów. Mamy wszystkie zezwolenia niezbędne do wideofilmowania podczas uroczystości ślubnych. Specjalizujemy się w reportażach uroczystości pamiątkowych dla Młodych Par, i wytrwale dążymy do doskonałości. Filmowanie, komponowanie kadru, montowanie materiału — to dla nas największa pasja!

Obszar pracy — Filmowanie lustrzanką Łódź

Głównym obszarem naszej pracy jest Łódź i okolice. Oczywiście zdarzają się również zlecenia wyjazdowe — z chęcią podejmiemy się każdego nowego wyzwania! Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, jak i do zapoznania się z galerią materiałów wideo, w której mogą Państwo zobaczyć przykłady naszych realizacji. Warto dołączyć do grona zadowolonych klientów, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 


21FILM.pl na Facebook