Filmowanie Wesel

 
 
 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

 

21 FILM - Filmowanie Wesel i Ślubów

Już od 20 lat zajmujemy się filmowaniem wesel i ślubów. Przez ten czas wypracowaliśmy swój własny, unikalny styl - nasze kreacje charakteruzują się pełnym profesjonalizmem, oraz najwyższą jakością realizacji. Wideofilmowanie wesel i uroczystości ślubnych ma w naszym kraju długą tradycję - chociaż niejednokrotnie ma ona właściwe podstawy. Często można usłyszeć głosy, że pary młode nie chcą w ten sposób utrwalać swojego święta - tracąc szansę na jedyną w swoim rodzaju, multimedialną pamiątekę - w naszej opinii równie atrakcyjną, jak zdjęcia! Będziemy się starać przekonać Państwa, że kamerzysta na ślubie wcale nie jest złem koniecznym!

Nasza koncepcja


Charakterystyka z filmu z Tego Dnia wymaga specyficznego sposobu patrzenia na świat. Na każdą z produkcji składa się mnóstwo scen. Bywa, że są ich nawet tysiące. Ten dzień składa się z tysięcy momentów, chwil, scen które ulatują pod naporem następnych szczęśliwych przeżyć. Wystarczy je nagrać i odtworzyć... Łatwe? prawda?

 

Zobacz nasz profil na Facebooku

 

Ale dlaczego filmy z wesela trwają 5 godzin? ;)


Film powstaje podczas montażu. To fakt o którym większość osób zapomina - a jest to najbardziej świadoma część kreacji filmowej, nadaje charakter, ton oraz koloryt. Uwypukla emocje, zatrzymuje nas na moment, skupia uwagę... Bez montażu każdy film będzie tylko suchą rejestracją. Dlatego nasze filmy są esencją akcji, pozbawioną dłużyzn.
    
   

Jak poznać dobry film?


Dobry film jest zbiorem scen tworzących harmonijną całość; opowieścią, która potrafi oczarować widza swoją zmiennością, nagraniem pełnym emocji, które docierają poprzez Twoje zmysły. To jest nasza wizja filmu... Czy jest to już także Twoja wizja?

 

Czym jest film ślubny?


Jest próbą pokazania Waszego święta, najważnieszego dnia w Waszym życiu. Nasza praca nastawiona jest na reportaż - czyli filmowanie bez dodatkowej, nadmiernej ingerencji operatora. Dodatkowo poprzez montaż można wydobyć specyficzny charakter danej imprezy. Podsumowując - jest to całość produkcji - od momentu wykonania pracy operatorskiej, skończywszy na montażu materiału.

 

Obszar pracy - Filmowanie Wesel Łódź


Głównym obszarem pracy jest Łódź i okolice. Oczywiście zdarzają się także zlecenia wyjazdowe - chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW


21FILM.pl na Facebook