Opinie

  
Ola i Zbyszek - 28.10.2006
Film który otrzymaliśmy jest cudowny, nigdy nie spodziewałem się, że z tak prostych środków można stworzyć takie cudo... Pomimo tego, iż minęło już 1.5 roku wciąż wracamy do Twojej produkcji i oglądamy ją. Zdecydowanie polecam tego kamerzystę. Nasz film jest zdecydowanie inny od sztampowych produkcji. Skrót filmowy robi furorę na imprezach z przyjaciółmi - esencja najlepszych scen powoduje, że nikt się nie nudzi. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!


    
Natalia 2007.05.26
Pan Grzegorz to prawdziwy specjalista w tym co robi. Film z naszego wesela jest naprawdę piękny. Całość zrobiona jest z klasa i smakiem. Podkład muzyczny idealny. Żadnej tandety i kiczu jak to, niestety, często bywa z filmami weselnymi. Dokonaliśmy dobrego wyboru kamerzysty. Nawet najwięksi przeciwnicy filmów weselnych, nasz oglądają z przyjemnością i oczywiście biorą namiary:). Myślę, ze jeśli tak dalej będzie to ciężko będzie zarezerwować termin, czego oczywiście Panu życzę:) Polecam i jeszcze raz dziękuje Panu Grzesiowi za wspaniała pamiątkę z tego pięknego dnia.

 


Renata i Sebastian 2007.06.02
Kamerzysta (Grzesiek) przemiły, montaż świetny, a i cena przystępna. O to właśnie nam chodziło- wspaniała pamiątka.( DZIĘKI). Gorąco polecamy. Pozdrowienia

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW


 
Karolina i Krzysztof 2007.09.08
Na początek chce podziękować za wspaniałą pamiątkę jaką jest płyta z naszego wesela. Film nagrany jest naprawdę profesjonalnie a przede wszystkim nie jest nudny. Są na nim umieszczone najważniejsze , najlepsze i najśmieszniejsze momenty wesela. Z podkładem muzycznym zdaliśmy się na pana i trafił pan w "dziesiątkę " - jest idealny. Dziękuje również za samo uczestnictwo w przyjęciu , mało jest chyba takich osób które w tak dyskretny i nie kłopotliwy sposób potrafią uchwycić to co ważne ( oraz to co zabawne ). Do filmu dołączony jest teledysk z naszym udziałem i musze powiedzieć że jest naprawdę udany - miło włączyć i powspominać. Natomiast naszym gościom podobał się skrót z najlepszymi kawałkami - było się z czego pośmiać ! Dziękuje za profesjonalizm oraz nienaganną jakość filmu , każdemu chętnie polecam. Pozdrawiam
    
    
Ania i Tomek 2007.08.25
Zacznę od tego, że na początku w ogóle nie chcieliśmy filmu ze ślubu i wesela. Mieliśmy wyobrażenie o kiepskich kadrach, braku akcji i ogólnej dłużyźnie takiego filmu :) Zmieniliśmy jednak diametralnie zdanie, gdy zobaczyliśmy fragmenty prac 21film. Zdecydowaliśmy się. Przed ślubem nie robiliśmy żadnych ustaleń odnośnie wyglądu filmu, zdaliśmy się na profesjonalizm p.Grzegorza. Tak wiec ostateczny efekt jego pracy był dla nas zaskoczeniem. Bardzo pozytywnym! Cały film jest okraszony sporą dawką humoru, zmontowany w ciekawe historie, doprawiony świetną muzyką. Oglądanie go samotnie, jak i ze znajomymi jest wielką przyjemnością i wywołuje łzy wzruszenia i wybuchy śmiechu :) Współpraca minęła bardzo miło i sprawnie. Acha, dodam jeszcze, że obecność kamerzysty na weselu była praktycznie niezauważalna i w żadnym stopniu nie przeszkadzała gościom w zabawie (a spotkałam się już z takimi przypadkami na innych weselach). Bardzo, bardzo gorąco i w 100% polecam w iminiu swoim i męża!

    
      
Ania i Maciek 19.05.2007
Pan Grzegorz robi filmy z klasą. Kto oczekuje przerywników z animowanymi łabądkami, balonami, serduszkami i złotymi obrączkami, zawiedzie się srodze. Oprawę muzyczną można wybrać samemu, ujęcia tańczących kuzynów i wujków jedzących kotlety nie dominują. Dobra, godna polecenia robota!

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 


Marta i Adam 09.06.2007
Na temat filmu z naszego wesela możemy powiedzieć bardzo wiele. Po pierwsze: 1.film w dobrym tempie nie wlecze się jak moda na sukces 2.wszystkie najważniejsze momenty ślubu i wesela są pokazane 3.barzo dobry montaż i ścieszka dźwiękowa 4.płynne przejścia pomiędzy scenami 5.wszyscy goście znajdują siebie na filmie 6.super wstawki filmowe 7.kamerzysta bardzo dyskretny nie przeszkadza w zabawie Wszystkim gorąco polecam będziecie naprawdę zadowoleni

 


Karolina i Marek 12.04.2008
Jest cudowny dzień... święto miłości dwojga ludzi - ślub i jest osoba, która potrafi go zatrzymać na zawsze...pan Grzegorz.
Z pozdrowieniami i podziękowaniami

 


Beata i Sebastian 19.07.2008
Już jesteśmy po projekcji. Filmiki super. Z poczuciem humoru. Wybrał Pan naprawdę fajne kawałki. Krótko, zwięźle i na temat. Jedyne czego mi zabrakło to Ave Maria w kościele (chociaż kawałka), ale w prównaniu z całością to drobiazg. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękujemy i pozdrawiamy

 


Przemek i Monika 26.07.2008
Już całkiem sporo osób obejrzało Pańską produkcję i, sądząc po reakcjach, w znacznej mierze przeważał szczery entuzjazm. Tak, jak się spodziewalismy, jestemy bardzo zadowoleni z efektu i będziemy Pana polecać znajomym

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW


Beata i Marcin 20.09.2008
Nie miałam okazji osobiście, dlatego pozwalam sobie mailem... Panie Grzegorzu, bardzo dziekuję za film, jest świetny, jesteśmy zachwyceni:))) Pozdrawiam i życzę powodzenia:)
    
    
Ela i Arek 14.02.2009
Serdecznie dziękuję, film jest idealny, a zmontowane klipy, fragmenty z rewelacyjnym podkładem muzycznym ideał przewyższają! Podglądanie samej siebie zawsze jest dla mnie traumatycznym przeżyciem, tym razem trauma była przyjemna... bardzo. Mnóstwo niespodzianek - a dziecięce definicje ślubu & miłosci rzuciły mnie na kolana. Trudno jest wzruszyć i rozśmieszyć, bez patosu i tak szczerze.
Wielkie słowa uznania za niezwykły zmysł estetyczny.
Film nie miał transmisji sms, ale kamerką internetową pokazywałam fragmenty mężowi przez skype... szaleństwo :)


    
Aneta i Artur 25.04.2009
Pan Grzegorz jest 100% profesjonalistą. Zrobił nam film, podczas oglądania którego płakaliśmy na zmianę ze śmiechu i ze wzruszenia. Film zawiera wszystkie najważniejsze momenty ze ślubu i wesela w pięknej oprawie muzycznej. Ujęcia są bardzo dobre i ciekawie pomyślane oglądając film momentami czułam się jakbym występowała w prawdziwym filmie). I świetnie zmontowane. Co najważniejsze - film nie jest nudny! Emocji z dnia ślubu nie da się już wrócić, ale jednak dużą częćś z nich widać doskonale na filmie. Podczas ślubu i wesela Pan Grzegorz pracował tak, że nie przeszkadzał ani nam ani gościom, a mimo to wszystko jest nagrane. Czarno-białe filmiki są urocze. Na filmie widać dużo "nas" oraz dużo jest ujęć gości - szczególnie jak się bawią. Jestśmy super szczęśliwi, ze wybraliśmy Pana Grzegorza i bardzo wdzięczni za tak piękna pamiątkę. Będziemy polecać wszystkim znajomym. Gratulujemy talentu i pomysłowości!

 

Asia i Tomek 10.2013

Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmów - z każdego! Są przepiękne, oddają wszystkie najważniejsze chwile z tego dnia.
Oglądamy je ciągle, bo każdy z rodziny chce je zobaczyć i za każdym razem się śmiejemy i wzruszamy ;)
A ten bonus jest super, wszystkich Panu udało się w nim zmieścić :)
Jeszcze raz bardzo dziękujemy, bo mamy przepiękną pamiątkę do końca życia :)
I na pewno będziemy polecać Pana naszym znajomym i rodzinie ;)
Pozdrawiam serdecznie!


           Sylwia i Daniel 05.2014
           Oglądaliśmy film z wesela i bardzo Nam się podoba! Uchwycił Pan wszystko co potrzeba w 100% 
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i cieszymy się, że na Pana trafiliśmy!!!
Życzymy powodzenia w pracy i w domku

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

 

 

Karolina i Rafał 06.2014

Chciałabym bardzo podziękować. Film i skróty są przepiękne, nie mogę się napatrzeć, niesamowita pamiątka! Idealnie dobrana muzyka i świetne ujęcia. Nie wiedziałam, że aż tak dobrze wyglądamy Dziękuję jeszcze raz!

 

Agnieszka i Marcin 07.2014

Właśnie oglądam nagrania od Ciebie i jestem zachwycona. Filmy są rewelacyjnie zmontowane, w kilku wersjach, piękne ujęcia. Cieszę się, że mogliśmy przez krótką chwilę ze sobą współpracować. Dziękuję za najlepszy film z wesela:)

 

Krystian i Paulina 08.2014

Chcieliśmy bardzo podziękować za płyty. Oglądaliśmy wczoraj nagrania, bardzo nam się podoba i jesteśmy zadowoleni. Kawał dobrej roboty :)

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW


21FILM.pl na Facebook