Kamerowanie Łódź

 
 
 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

21 FILM - Kamerowanie Łódź


Już od 20 lat zajmujemy się filmowaniem wesel i uroczystości ślubnych. Wypracowaliśmy swój własny, oryginalny styl, który jest nie tylko rozpoznawalny, lecz na długo zapamiętywany. Kamerowanie ślubów i wesel ma w Polsce długą tradycję - pomimo tego, że nie zawsze ma ona właściwe podstawy. Kamerzysta jest obecny właściwie na każdej z uroczystości - nawet pomimo tego, że często można usłyszeć głosy, iż pary młode nie chcą w ten sposób utrwalać swojego cudownego dnia. Będziemy starać się przekonać Państwa, że filmy mogą być równie atrakcyjną pamiątką, jak zdjęcia.

 

Nasz koncept na produkcję filmu


Specyfika filmu z Tego Dnia wymaga specyficznego sposobu patrzenia na świat. Każdy film fabularny to mnóstwo scen. Czasem jest ich nawet tysiące. Ten dzień także składa się z tysięcy momentów, chwil, scen które ulatują pod naporem następnych radosnych przeżyć. Wystarczy je zarejestrować i odtworzyć... Prawda, że proste?

 

Zobacz nasz profil na Facebooku

Pytanie retoryczne: To dlaczego filmy z wesela trwają 5 godzin? ;)


Film powstaje podczas montażu. To fakt o którym większość osób zapomina - a jest to najbardziej świadoma część kreacji filmowej, nadaje charakter, ton oraz koloryt. Uwypukla emocje, zatrzymuje nas na moment, skupia uwagę... Bez montażu każdy film będzie tylko suchą rejestracją. Dlatego nasze filmy są esencją akcji, pozbawioną dłużyzn.   
    

Kamerowanie ślubów Łódź - Czym jest film ślubny?


Różne style operatorskie powodują, że poszczególne style mogą się między sobą drastycznie różnić, wszystko powodowane jest próbą możliwie najlepszego pokazania Waszego dnia. Charakter pracy naszego kamerzysty nastawiony jest przede wszystkim na reportaż - czyli kręcenie bez dodatkowej, nadmiernej ingerencji operatora kamery. Dodatkowo poprzez montaż można wydobyć specyficzny charakter danej imprezy. Podsumowując - kamerowanie ślubów to całokształt procesu produkcji - od momentu wykonania pracy operatorskiej, kończąc na właściwym montażu materiału.

 

Jak rozpoznać naprawdę dobry film?


Dobry film to zbiór scen które tworzą harmonijną całość, opowieść która czaruje widza swoją zmiennością, emocje które odnajdziesz ukryte w treści która dociera poprzez Twoje zmysły. To jest nasza wizja filmu... Czy jest to już także Twoja wizja?

 

Obszar pracy - Kamerowanie Łódź


Głównym obszarem pracy jest Łódź i okolice. Oczywiście zdarzają się także zlecenia wyjazdowe - chętnie podejmiemy się każdego wyzwania!

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW


21FILM.pl na Facebook