Kamerzysta Łódź

 
 
 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

 

Kamerzysta - Filmowanie Wesel i Ślubów

Filmowaniem ślubów i wesel zajmujemy się od 21 lat. Mamy wypracowany własny styl, charakteryzujący się unikalnością, pełnią jakości oraz wysokim standardem realizacji. Korzystając z usług kamerzysty, Państwo Młodzi mają niepowtarzalną szansę na utrwalenie swojego święta w postaci wspaniałej, jedynej w swoim rodzaju multimedialnej pamiątki.

Głównym obszarem naszej pracy jest Łódź i okolice. Nasz kamerzysta chętnie podejmuje się również zleceń wyjazdowych -- nie odmówimy żadnego wyzwania! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, oraz do sprawdzenia galerii materiałów video, w której mogą Państwo zapoznać się z wybranymi przykładowymi naszych realizacji. Aby dołączyć do grona zadowolonych klientów, zapraszamy do kontaktu.

 

Realizacja filmu

Realizacja filmu z uroczystości ślubnej to nasza pasja. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, odpowiedni, profesjonalny sprzęt -- i możemy pochwalić się dużą ilością zadowolonych klientów. Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia do wideofilmowania podczas ślubnych uroczystości. Specjalizujemy się w reportażach uroczystości pamiątkowych dla Młodych Par, i wytrwale dążymy do doskonałości. Filmowanie, komponowanie kadru, montowanie materiału -- to dla nas sama przyjemność!

 

Zobacz nasz profil na Facebooku

 

Kamerzysta i Wasze święto

Nasza realizacja jest próbą pokazania najważniejszego dnia w Waszym życiu, Waszego święta. Realizacja nastawiona jest na reportaż -- czyli filmowanie bez nadmiernej, dodatkowej ingerencji operatora kamery. Dodatkowo: poprzez montaż staramy się wydobyć specyficzny charakter danej imprezy; nasze filmy są esencją akcji, pozbawioną dłużyzn.

Dobry film jest zbiorem scen tworzących harmonijną całość; opowieścią, która potrafi oczarować widza swoją zmiennością, nagraniem pełnym emocji, które docierają poprzez Twoje zmysły. To jest nasza wizja filmu... Czy jest to już także Twoja wizja?

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW


21FILM.pl na Facebook