Oferta

OFERTA - wideofilmowanie, kamerzysta, filmy ślubne:      

 

 

 

Film realizowany jest w technice DSLR (lustrzankami) przy pomocy statywów, stabilizatorów obrazu i rejestratorów dźwięku.  Na życzenie w wybrane terminy za dodatkową opłatą filmowanie z powietrza + drugi operator!

 

WAŻNE: wszelkie formalności, od momentu podpisania Umowy do chwili otrzymania gotowego filmu Para Młoda ustala wyłącznie z jedną i tą samą osobą odpowiedzialną za całość produkcji: Grzegorzem Pietrzakiem 507 091 645 507 091 645

 

 

Kompletna usługa bez żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów zawiera:

1. praca jednego głównego operatora w dniu ślubu od godziny 13:00 do 01:00.
Do ustalenia: przygotowania, błogosławieństwo, ślub, wesele do 01:00, oczywiście godziny mogą na życzenie Pary Młodej ulec wydłużeniu. Polecamy dodatkowo płatną opcję z drugim operatorem i dronem, dzięki której możemy zarejestrować dużo więcej ujęć m.in. wszystkie ujęcia ze slidera (tzw. szyny), operujemy równolegle dwoma lub trzema aparatami! A co najważniejsze - filmujemy wówczas z powietrza przez co Wasz film i końcowy efekt będzie dużo ciekawszy!                        

 

 

 

2. montaż filmu: wszystkie opcje montażu, teledyski i clipy, które widzisz na stronie.

 


3.  trzy zmontowane wersje filmu jako pliki na naszym pendrive w jakości Full HD:

- wersja podstawowa dwugodzinna

- wersja godzinna: skrót "The Best Of"

- wersja półgodzinna: super skrót "The Very Best Of" - ZOBACZ

Na każdej wersji filmu znajdują się na końcu trzy clipy podsumowujące cały film!  Clipy nagrywamy również dodatkowo na pendriva jako osobne pliki.

 

Pliki w jakości FULL HD nagrane na naszego pendriva są doskonałym i bardzo wygodnym rozwiązaniem: można je bezpośrednio odtwarzać na telewizorach LCD i każdym komputerze przez gniazdo USB. Gotowe pliki, które otrzymują Państwo na pendrive to również wygoda, szybkość kopiowania w domowych warunkach!

Pliki to również odporność na zniszczenia fizyczne jak to ma miejsce w przypadku płyt oraz bezpieczna i bezproblemowa archiwizacja w kilku miejscach jednocześnie (pliki zajmują łącznie tylko ok. 15GB)

 

Za dodatkową opłatą mogą Państwo oczywiście zamówić standardowe płyty DVD i Blu-ray. Płyty otrzymują Państwo w skórzanym etui - ZOBACZ (płyty nie są zabezpieczone przed kopiowaniem).

 

 

 

 

4. zamieszczenie na naszym serwerze wszystkich lub wybranej wersji filmu:

POKAŻ SWÓJ ŚLUB ZNAJOMYM i RODZINIE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!

ZOBACZ jak to działa :)

 


        5. dojazd w Łodzi i najbliższej okolicy

 

PROMOCJA PIĄTKOWA i ZIMOWA: TERAZ TYLKO 2200zł

 

Dodatkowo na życzenie w cenie usługi:                 

 

6. Na życzenie przygotowanie clipu na potrzeby FB, wersji na smartfona lub  tablet.

 

7. clip Video-Fotoalbum ZOBACZ

Clip może być alternatywą Podziękowań Dla Rodziców

 

UWAGA: nie wykonujemy zdjęć ale możemy polecić kilku bardzo dobrych fotografów :)

Zobacz w dziale POLECAMY

 

 

 

 

 

Dodatkowo płatne na życzenie:          

 

1. clip Podziękowanie Dla Rodziców (wykonany przed dniem ślubu - realizacja wyłącznie od poniedziakłu do piątku) ZOBACZ

(istnieje możliwość realizacji takiego clipu jako osobna usługa)

2. Drugi operator

3. Drugi operator + filmowanie z powietrza: ZOBACZ

 

Przypominamy, że zgodnie z obowiązującym prawem do wykonywania komercyjnych lotów dronem niezbędne są odpowiednie uprawnienia wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, które oczywiście posiadamy!

 

Korzystanie z przestrzeni powietrznej w strefach zabudowy lub w pobliżu ludzi jest prawnie zabronione bez posiadanych w/w uprawnień.

UWAGA: w przypadku braku zgody podmiotu zarządzającego daną przestrzenią powietrzną bądź złych warunków atmosferycznych (deszcz, śnieg, silny wiatr) panujących w dniu realizacji Wykonawca zastrzega sobie nie wykonanie ujęć z powietrza – Zamawiający ponosi wówczas koszt tylko drugiego operatora

 

4. Clip z pleneru: ZOBACZ

5. Poprawiny (do 4 godzin)

6. Clip od Przyjaciół: ZOBACZ


Chcesz poznać ofertę cenową?
Wyślij e-mail z datą oraz miejscem ślubu lub po prostu zadzwoń 507 091 645 507 091 645 -> dokładne dane w dziale KONTAKT


Posiadamy ukończony kurs i niezbędne zezwolenie na filmowanie podczas ślubów i innych uroczystości kościelnych na terenie Polski 

 

 

 

 


21FILM.pl na Facebook