Wideofilmowanie Bełchatów

 
 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

Wideofilmowanie Bełchatów

Witamy filmowo na naszej stronie wideofilmowanie Bełchatów, gdzie znajdziesz swojego kamerzystę na wesele. Specjalizujemy się w wideofilmowaniu ślubów, od 18 lat jesteśmy wiodącą firmą na rynku łódzkim. Branża ślubna jest nam znana od wielu lat, filmowaliśmy prawie we wszystkich salach weselnych w regionie łódzkim. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam nasze filmy i z przyjemnością będziemy mogli Wam o nich opowiedzieć na spotkaniu. Jako zespół wideofilmowanie Bełchatów stara się zapewnić każdej Parze Młodej maksymalny komfort i wygodę we wszystkich formalnościach związanych z podjęciem decyzji o wyborze kamerzysty na wesele.

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

Kamerzysta Bełchatów

Zanim na planie Waszego filmu usłyszymy pierwszy klaps omawiamy główne założenia oraz szczegóły: „Proszę zwrócić uwagę na moją kuzynkę która będzie śpiewać Ave Maria”, „Pierwszy taniec to dla nas katorga – proszę nie filmować nóg”, „Wujek Andrzej będzie grał o 22:30 na gitarze a tort wjedzie zaraz po oczepinach”… Kamerzysta Bełchatów zna się tym, zaufajcie nam! Najpiękniejszych rzeczy w życiu nie da się dotknąć, trzeba je poczuć. Jesteśmy w Tym Dniu z Wami po to byście mogli skupić się na sobie, byście poczuli szczególną atmosferę tych godzin, byście mogli denerwować się, że guzik się urwał, że Młody się spóźnia, że świadek zapomniał obrączek. Spokojnie, obejrzycie to sobie później wspólnie na filmie! Jako firma 21FILM kamerzysta Bełchatów wiemy dobrze, że płyty DVD odchodzą pomału do lamusa, teraz „rządzi” jakość HD. Zapewnimy to: gotowe filmy otrzymujecie na pendrive jako pliki w jakości HD. Fragmenty filmu możemy zamieścić za Was w internecie by ciocia Ela z Gdańska mogła to zobaczyć już za kwadrans. Czy wolicie żeby przyjechała jednak do Was? Żaden problem :) Płyty DVD i Blu-ray oczywiście też nagramy ;)

Wiemy jak ważni dla każdego człowieka są Rodzice, więc może zamiast piosenki Urszuli Sipińskiej „Cudownych Rodziców mam” chcielibyście nagrać krótkie podziękowanie, które można wręczyć Rodzicom na płycie lub odtworzyć na weselu? Nie ma problemu: kamerzysta Bełchatów zna się na tym!

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

Filmowanie Bełchatów 21film

Jesteśmy otwarci na każdy pomysł i sugestie Pary Młodej bo to Wy jesteście Głównymi Aktorami i Producentem Tego Filmu. Filmowanie Bełchatów nagrywało już próby do pierwszego tańca, wesele w domu dla 20 gości, zabawę weselną na 350 osób, śluby międzynarodowe i takie zwykłe… polskie. Każdy ślub jest inny, na każdym zdarza się coś ciekawego co zostaje nam w pamięci. Filmowanie Bełchatów jest właśnie po to by wracać do tych chwil!

Czyż nie będzie miło za 20 lat obejrzeć raz jeszcze film w jakości HD wraz ze swoimi dorastającymi dziećmi? Usiądziecie zapewne raz jeszcze za 40 lat, tym razem z wnukami słysząc „Babciu zawsze byłaś piękna” lub „Dziadziuś to Ty miałeś kiedyś włosy?”

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 


21FILM.pl na Facebook