Wideofilmowanie Sieradz

 
 
 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

Wideofilmowanie Sieradz

Witamy na naszej stronie 21FILM Wideofilmowanie Sieradz! Uwiecznimy Wasz Najważniejszy Dzień w Życiu, sprawiając, że Wasz film będzie doskonałą pamiątką na całe życie. Dzięki naszemu doświadczeniu (jesteśmy już 20 lat na rynku), zaangażowaniu, wiedzy i podejściu do klienta mają Państwo gwarancję, iż Wasz Film Ślubny będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. Nasza firma 21FILM kamerzysta Sieradz sprawi, że razem, bezproblemowo i bezstresowo przeżyjemy wspólnie dzień ślubu, a przy okazji powstanie reportaż, który będzie Waszą dumą i z przyjemnością będziecie mogli się nim pochwalić wśród znajomych.

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

Kamerzysta Sieradz

Filmowanie Sieradz to także jakość: do realizacji używamy aparatów cyfrowych tzw. lustrzanek, cyfrowych rejestratorów dźwięku, statywów i innych systemów stabilizacji obrazu. Wszystko to po to abyście mogli Państwo w pełni docenić jakość obrazu i dźwięku. Dodatkowo nasz ciekawy i nowoczesny montaż całego zarejestrowanego materiału sprawia, że film nie jest nudny. Oczywiście mają Państwo decydujący głos w doborze ścieżki dźwiękowej, ponieważ wideofilmowanie Sieradz wie jak ważna w filmie jest muzyka!

Kamerzysta Sieradz zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą: jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub niejasności prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail – postaramy się odpowiedzieć i przekonać Państwa, że podjęli Państwo dobrą decyzję.

Filmowanie Sieradz proponuje Państwu kilka wersji długości filmu: od półgodzinnego skrótu, poprzez godzinny skrót aż do dwugodzinnej pełnej wersji. Każda wersja filmu zawiera teledyski i clipy, które świetnie oddają atmosferę tego dnia i mogą być doskonałą atrakcją Państwa profili na portalach społecznościowych. Oprócz standardowej oferty wideofilmowanie Sieradz proponuje Państwu wiele atrakcyjnych opcji dodatkowych takich jak: filmowanie z powietrza, drugi operator, teledysk z pleneru, filmowanie poprawin, teledysk od przyjaciół. Aby poznać szczegóły prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą. Nadmienimy tylko, iż teledysk z podziękowań dla Rodziców nagrywamy jako opcja dodatkowa – z pewnością Państwa Rodzice docenią to i będą bardzo wzruszeni. To będzie niewątpliwie jedna z wielu niezapomnianych chwil na Waszym weselu! Zależy nam aby tak było ponieważ filmowanie Sieradz to uczucia i wzruszenia. Zgodnie z naszym mottem, które brzmi: „Nasza pasja, Wasze marzenia”.

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

Filmowanie Sieradz 21film

Po podjęciu decyzji, że to właśnie 21FILM kamerzysta Sieradz będzie uwieczniał Wasz Ślub wszelki formalności możemy zrealizować wygodnie i szybko drogą elektroniczną poprzez e-mail. Jeśli preferują jednak Państwo kontakt bezpośredni zapraszamy na spotkanie, na którym szczegółowo omówimy i dopniemy wszystkie aspekty związane z filmem! Zapraszamy serdecznie!

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

 

 


21FILM.pl na Facebook