Wideofilmowanie Skierniewice

 
 
 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

Wideofilmowanie Skierniewice

Witamy Was na stronie wideofilmowanie Skierniewice. To właśnie tutaj znajdziesz kamerzystę na swój ślub i swoje wesele. Nasze bogate 20-letnie doświadczenie w branży ślubnej jest gwarantem ciekawego i po prostu fajnego filmu z Waszego wesela. Od kilku lat pracujemy lustrzankami, co zdecydowanie wpływa na jakość gotowego materiału, który Państwo otrzymują jako gotowy film. Oprócz standardowych ujęć oferujemy również filmowanie z powietrza, dlatego też wideofilmowanie Skierniewice jest idealnym wyborem. Razem stworzymy niezapomniany film z niezapomnianego Dnia! Będziecie z przyjemnością wracać do filmowej pamiątki nawet po wielu latach!

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

Filmowanie Skierniewice: wesela i śluby

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą – cały czas ją udoskonalamy i poszerzamy tak aby nasza firma 21Film filmowanie Skierniewice sprostała Waszym oczekiwaniom. Przede wszystkim otrzymują Państwo trzy wersje filmu, różniące się długością trwania: wersja podstawowa która trwa około dwóch godzin, godzinny skrót oraz półgodzinny skrót. Oczywiście wszystko w jakości Full HD! Na końcu każdej wersji znajdują się teledyski podsumowujące cały film. Wszystkie pliki nagrywane są na pendriva, co stanowi bardzo wygodną formę oglądania oraz kopiowania filmów. Oprócz pendriva pliki umieszczona są także na serwerze w celu pobrania przez Państwa rodzinę i znajomych. Jako opcję dodatkową polecamy nagranie podziękowań dla Rodziców, co stanowić będzie niewątpliwie fajną niespodziankę podczas wesela, gdy clip z podziękowaniami zostanie wyświetlony na sali. Jako opcję dodatkową proponujemy także nagranie standardowych płyt DVD lub Blu-ray. Kolejne opcje dodatkowe to clip z plener, poprawiny oraz clip od przyjaciół. Nasza firma filmowanie Skierniewice realizuje swoje usługi głównie w Polsce centralnej. Na życzenie Pary Młodej dojeżdżamy jednak wszędzie w – zapraszamy gorąco i filmowo do owocnej współpracy!

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

Kamerzysta Skierniewice

Kamerzysta Skierniewice szczególnie poleca promocję „piątkową” - wszystkie wesela od listopada do marca oraz wszystkie wesela piątkowe w ciągu całego roku w super promocyjnej obniżonej cenie. W przypadku takich wesele zmienia się tylko cena – całość oferty pozostaje oczywiście bez zmian. W cenie usługi podstawowej do dyspozycji Pary Młodej jest jeden kamerzysta, w opcji rozszerzonej dostępni są dwaj kamerzyści oraz filmowanie z drona. Wiemy również jak ważny dla Pary Młodej jest czas na załatwienie wszelkich formalności dlatego też możemy zaproponować szybką i wygodną opcję podpisania Umowy drogą elektroniczną. Kamerzysta Skierniewice zaprasza do kontaktu telefonicznego lub e-mail w celu przedstawienia pełnej oferty i ustalenia szczegółów współpracy. Zapraszamy – inni będą Ci zazdrościć filmu z wesela!

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 


21FILM.pl na Facebook