Wideofilmowanie Piotrków Trybunalski

 
 
 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 

Wideofilmowanie Piotrków Trybunalski

Macie dość nudnych weselnych „filmów” rodem z lat 90-tych? Dobrze trafiliście! Wideofilmowanie Piotrków Trybunalski jest właśnie dla Ciebie: nasze 20-letnie doświadczenie w branży ślubno-weselnej gwarantuje Ci pełną satysfakcje i zadowolenie. Wspólnie, razem stworzymy niepowtarzalny film ślubny, który będzie cieszył Was przez lata, będziecie pokazywać go jeszcze swoim wnukom! Nasza firma wideofilmowanie Piotrków Trybunalski 21FILM stawia na profesjonalizm i maksymalne zadowolenie klienta. Jesteśmy z Wami od momentu podjęcia decyzji do przekazania gotowego materiału – nie zlecamy nikomu obcemu, nie zatrudniamy innych podwykonawców. Z nami szybko załatwiacie wszelkie formalności w jednym miejscu, z jedną osobą!

 

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

Kamerzysta Piotrków Trybunalski

Cenimy Wasz czas! Wszelkie formalności i szczegóły możemy ustalić wspólnie drogą e-mail lub telefonicznie. Kamerzysta Piotrków Trybunalski będzie starał się spełnić Wasze oczekiwania, dlatego w cenie usługi otrzymują Państwo aż trzy wersję filmu: podstawową dwugodzinną, godzinny skrót oraz półgodzinny skrót. Na każdej wersji filmu znajdują się clipy tzw. Highligts czyli ślub i wesele w pigułce. Jest to idealne rozwiązanie na potrzeby Facebooka, aby właśnie w ten sposób pochwalić się rodzinie i znajomym

Oprócz tego nasza firma 21FILM kamerzysta Piotrków Trybunalski oferuje także opcje dodatkowe takie jak: poprawiny, plener, clip od przyjaciół. Sprawdź koniecznie szczegóły w naszej Ofercie. Zapraszamy do współpracy.

Większość zleceń realizujemy na terenie województwa łódzkiego, ale jesteśmy otwarci na każdą propozycję, nie boimy się wyzwań i podróży. Cenimy Wasz i nasz czas, dlatego wszystkie formalności możemy załatwić bez wychodzenia z domu przez e-mail. Już ponad 50% Par Młodych widzimy po raz pierwszy w Dniu Ślubu, znak czasu :)  

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

Filmowanie Piotrków Trybunalski 21film

21FILM filmowanie Piotrków Trybunalski od zawsze stawiało na jakość: Wasz reportaż z dnia ślubu będzie zrealizowany w technice DSLR (lustrzankami) w jakości full HD. Oprócz tego naszym podstawowym wyposażeniem są cyfrowe rejestratory dźwięku. Zapomnij więc o kiepskim dźwięku w kościele i na sali weselnej! Dodatkowym atutem nagłośnienia jest bezprzewodowy system dźwięku w który jesteśmy wyposażeni na każdym ślubie. Oczywiście wszystko to w cenie usługi! Wideofilmowanie Piotrków Trybunalski oferuje Państwu również Podziękowanie Dla Rodziców – krótki clip nagrany przed weselem. Jesteśmy przekonani, że ta forma podziękowań sprawi Waszym Rodzicom wiele radości i szczęścia.

Będziemy Państwa zachęcać również do zamówienia w dniu wesela opcji dodatkowej w postaci drugiego operatora wraz z filmowaniem z powietrza. Te dodatkowe ujęcia zdecydowanie wzbogacą i uatrakcyjnią Waszą pamiątkę. Pamiętajcie: ślub jest raz w życiu! Jako firma filmowanie Piotrków Trybunalski staramy się ciągle rozwijać, inwestujemy w sprzęt na którym pracujemy i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje. Każde wesele, każdy plener jest naszym kolejnym doświadczeniem i nauką!

 

 

 

SKRÓT DO NASZEJ OFERTY

 

SKRÓT DO GALERII FILMÓW

 


21FILM.pl na Facebook